Ubytovací služby

Hotel Královka

Je pro nás velkým potěšením oznámit vám, že se naše společnost KISSES s.r.o. stala v červnu 2013 majitelem areálu KRÁLOVKA, který tvoří soubor několika budov, včetně restaurace, rozhledny a ubytovacích kapacit.

Naším záměrem je provést celkovou revitalizaci areálu Královka tak, aby mohl opět sloužit široké veřejnosti stejně jako to bylo v dobách jeho největší slávy.V současné době spolupracujeme se všemi dotčenými orgány nad plány rekonstrukce, která bude probíhat v několika etapách.

V první etapě bude probíhat celková rekonstrukce hlavní budovy a rozhledny. Použitím moderních stavebních technologií a materiálů bychom se chtěli co nejvíc přiblížit původní Královce, která byla postavena začátkem minulého století. Při práci s architekty proto velmi pečlivě dohledáváme v dostupných archivech původní vzhled Královky, včetně informací o použitých materiálech.

V následujících měsících bude Královka zcela uzavřena. V prosinci 2013 plánujeme částečné otevření hlavní budovy s novou restaurací.

Více informací naleznete na stránkách www.hotelkralovka.cz

Apartmány 294

Naše společnost je provozovatelem penzionu Apartmány 294, v krásném prostředí Jizerských hor v obci Bedřichov.

Penzion Apartmany 294 vám nabízí celoroční ubytování v Jizerských horách v 9 nadstandartně vybavených pokojích a apartmánech. Celková kapacita je 31 lůžek s možností 5 přistýlek. Dva z apartmánů jsou bezbariérové. Prostory jsou vhodné k pořádání nejrůznějších společenských, firemních a rodinných akcí či oslav.

Více informací naleznete na stránkách www.apartmany294.cz